Tüm spor tesislerinin Gençlerimize ve ilçe halkına hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

25 Ocak 2023 11:02 Hüyük Belediyesi 736

Tüm mahallelerimizde en az 1 tane semt Sahası olsun hedefiyle yola çıkan Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem Hüyük'te Sahası olamayan 10 Mahalleye daha Sentetik spor sahası yapımı sonunda formasını giyip sahaya çıktı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Konya Büyükşehir Belediyesinin destekleri için teşekkür eden Başkanımız İlmen Mahallesinde yapımı tamamlanan sahada ilk maçta Hüyük Muhtarları ve Hüyük Belediyesi karşı karşıya geldiler. Dostluk içinde geçen karşılaşma beraberlikle sonuçlandı.

Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem "Hüyük ilçemizin 23 mahallesinde'de Gençlerimiz için Futbol,Voleybol ve Basketbol sahaları yapma hedefimizde bugün 10 sahamız daha hizmete giriyor İnşallah Resmi açılışlarını Değerli Bakanımızı İlçemize davet ettik ona yaptıracağız. Tüm spor tesislerinin Gençlerimize ve ilçe halkına hayırlı uğurlu olmasını dilerim. " dedi.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Hüyük Belediyesi

Hüyük Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hüyük Belediyesi

Bahçelievler Mah. Prof. Dr. Ahmet Ayhan Cad. No:3 Hüyük / KONYA
Hüyük / Konya