Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim ;

31 Mart seçimleri neticesinde sizler Hüyük Belediye Başkanlığı görevini bana tevdi ettiniz. Bu bağlamda siz değerli Hüyük halkına teşekkürü bir borç biliyorum. Artık, büyük bir hamle olarak başlattığımız hizmetlerimiz ve yeni belediyecilik anlayışımızın getirdiği birçok yenilik için canla başla çalışmaktayız.

Hüyük Belediyesi olarak ilçemizin gelişmesi ve çok daha iyi bir çizgiye ulaşması noktasında çok büyük bir gayret sarf edeceğiz. Hizmet sunumunda hiçbir ayrım yapılmayacaktır, çalışmalarımızın önceliğini vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz. Bizler biliyoruz ki; siz değerli halkımızın bizlerden olan hizmet beklentisi büyük. Ne mutlu ki bizler, sizlere bu güveni vermişiz. Bu bağlamda sizleri mahcup etmeden ilçemizin tüm hizmetlerini sırası ile yerine getireceğiz.

Etkin,  verimli, vatandaş odaklı, hesap verebilen, katılımcı ve şeffaf hizmet anlayışımızla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bizler gerçekleştireceğimiz hizmetlerde kaynak kullanımında hizmet ve kalite, çalışan memnuniyeti, fırsat eşitliği, sosyal belediyecilik, çevreye saygılı olma prensiplerine bağlı kalarak yol alacağız.

Hüyüklü olmayı ayrıcalık haline getirmek ve siz değerli halkımızın memnuniyetini sağlayacak, projeler üretmek öncelikli hedefimiz olacaktır.  Bizler hizmet çizgimizi belirlerken halkımızla iç içe olmayı ve bire bir diyalog kurmayı tercih edeceğiz.

Daha yaşanabilir bir Hüyük'e kavuşmak ümidi ile sizlerin de desteğini yanımızda hissederek, çalışmalarımızı Hüyük Şehrimize yaraşır bir şekilde sürdüreceğiz. El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle kentimizi layık olduğu düzeye taşımak bir cazibe merkezi haline getirerek vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Bizleri bağrınıza bastığınızın bilincinde; her bir hemşehrime şükranlarımı, selamlarımı sunuyorum.

Hüyük Belediyesi

Hüyük Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hüyük Belediyesi

Bahçelievler Mah. Prof. Dr. Ahmet Ayhan Cad. No:3 Hüyük / KONYA
Hüyük / Konya