Özel Çocuklar Hayatlarında İlk Kez Sinemaya Gitti

15 Ocak 2020 21:16 Hüyük Belediyesi 838

Özel Çocuklar Hayatlarında İlk Kez Sinemaya Gitti

İlçemizde bir okuldaki özel eğitim sınıfında öğrenim gören öğrenciler, Hüyük Belediyesi'nin düzenlediği kültürel ve sosyal etkinlikte hayatlarında ilk kez sinema deneyimi yaşadı.


Hüyük Yunus Emre Ortaokulu özel eğitim sınıfında öğrenim gören öğrenciler için belediyemiz tarafından komşu ilçe Beyşehir'e gezi programı düzenlendi.

 


Geziye katılan özel öğrenciler, kendilerine nezaret eden öğretmenleriyle birlikte önce Beyşehir'in tarihi mekanlarını ve doğal güzelliklerini gezdi, ardından hayatlarında ilk kez sinema filmi izlemenin keyfini yaşadı.

 Türk yapımı çizgi film serisi Rafadan Tayfa'nın sinema uyarlamasını izleyen özel öğrenciler oldukça eğlendi.

Hüyük Yunus Emre Ortaokulu Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, özel eğitim gören öğrenciler için düzenlenen Beyşehir gezisi ve sinema etkinliği için Hüyük Belediyesi'ne teşekkür edilirken, "Okul idaresi olarak, öğrencilerimiz için hayat boyu unutamayacakları bir gün yaşamalarına vesile olan Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem'e destek ve katkılarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz." denildi

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Hüyük Belediyesi

Hüyük Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hüyük Belediyesi

Bahçelievler Mah. Prof. Dr. Ahmet Ayhan Cad. No:3 Hüyük / KONYA
Hüyük / Konya