Festivalimiz'in onur konuğu Rabia

15 Eylül 2023 10:25 Hüyük Belediyesi 1788

Gurur kaynağımız Rabia Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem bey'in davetiyle Festivalimiz'in onur konuğu oldu.

Bir TV kanalında yayınlanan “Kim milyoner olmak ister” yarışmasına damga vuran Pınarbaşı mahallemizden Rabia Birsen Göğercin Kırmızı Altın Gençlik Festivalimize katıldı.

Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem, Rabia’yı sahneye davet ederek kendisine Hüyük’ün gururu olduğunu söyledi ve teşekkür etti.

Rabia Göğercin, yaptığı konuşmada, festivale davet edilmesinden dolayı şükran duygusu içerisinde olduğunu dile getirerek, “Beni bu şekilde ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum. Canı gönülden sevgilerimi saygılarımı sunuyorum sizlere. Şu an burada olmak, benim için çok büyük bir gurur.Bu gururu sizler bana yaşatıyorsunuz, çok teşekkür ediyorum.”ifadelerine yer verdi.

Konya Milletvekili M. Hakan Özer Hüyük’ün çileği kadar insanı da kıymetli ve güzel bunun en güzel örneğini de aramızda olan hemşerimiz Rabia Birsen Göğercin ile yaşadık diyerek Rabia ya Çiçek buketi verdi.

#KırmızıAltın

 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Hüyük Belediyesi

Hüyük Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hüyük Belediyesi

Bahçelievler Mah. Prof. Dr. Ahmet Ayhan Cad. No:3 Hüyük / KONYA
Hüyük / Konya