BÖLÜNMÜŞ YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI
![BÖLÜNMÜŞ YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI](/dosya/haber/730x411/bolunmus-yol-calismalari-basladi.jpg)
BÖLÜNMÜŞ YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI
İlçemizin Çehresini değiştirecek olan
Hüyük çevre yolu bölünmüş duble yol çalışmaları başladı. Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem bey yolda incelemelerde bulundu.
“Başta Cumhurbaşkanımız , Ulaştırma Bakanımıza, Bölge Milletvekilimiz Gülay Samancı Hanım’a, Karayolları Genel Müdürümüz ve 3. Bölge Müdürlüğümüze Kaya İnşaat firmasına ve tüm emeği geçenlere İlçemize destek ve katkıları için teşekkür ediyorum “ dedi.