Belediyemiz Meclis Toplantısı Kıreli Mahallemizde Gerçekleşti

15 Ocak 2020 21:29 Hüyük Belediyesi 1192

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem’in başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısına meclis üyelerinin yanısıra  belediyenin birim amirleri de katıldı.

Kıreli Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların da iştirak ettiği, 2020 yılının ilk meclis toplantısında belediye meclis üyelerine hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanı Çiğdem, kurum olarak her ay rutin olarak düzenledikleri olağan meclis toplantısını ilçeye bağlı farklı bir mahallede gerçekleştirdiklerini belirterek, bunun toplantının yapıldığı yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandığını belirtti. Başkan Çiğdem, toplantıda gündeme ilişkin konuların değerlendirilerek karara bağlandığını belirtirken, “Bir taraftan da vatandaşlarımızın da mahallelere yapacağımız hizmet ve yatırımlarla ilgili olarak görüş, öneri ve taleplerini de alabiliyoruz. Onları da dinlediğimiz bir toplantı oluyor bu çalışmalarımız.”diye konuştu.

Çiğdem, konuşmasında, 9 aylık görev süresi içerisinde Kıreli mahallesine yapılan hizmetler ile planlanan projeler konusunda da vatandaşlara bilgiler verdi. Çiğdem, ayrıca mahalle sakinlerine yerleşim merkezine yapılacak Arasta Osmanlı Çarşısı ve Yeni Kıreli Sanayisi ile ilgili de sunum yaptı. 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Hüyük Belediyesi

Hüyük Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hüyük Belediyesi

Bahçelievler Mah. Prof. Dr. Ahmet Ayhan Cad. No:3 Hüyük / KONYA
Hüyük / Konya