Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem beyefendi Cenaze evinde hüznü acıyı, Düğün evinde sevinci coşkuyu halkımızla birlikte yaşamaya ve paylaşmaya devam ediyor.
![Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem beyefendi Cenaze evinde hüznü acıyı, Düğün evinde sevinci coşkuyu halkımızla birlikte yaşamaya ve paylaşmaya devam ediyor.](/dosya/haber/730x411/belediye-baskanimiz-mehmet-cigdem-beyefendi-cenaze-evinde-huznu-aciyi-dugun-evinde-sevinci-coskuyu-halkimizla-birlikte-yasamaya-ve-paylasmaya-devam-ediyor-.jpg)
Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem beyefendi Cenaze evinde hüznü acıyı, Düğün evinde sevinci coşkuyu halkımızla birlikte yaşamaya ve paylaşmaya devam ediyor.
Yeni yuva kuran çiftlerimizi tebrik ediyoruz, vefat edenlere de Cenab-ı Allah'tan rahmet ailelerine sabır diliyoruz.