7'DEN 70'E SAHNE SIRASI SENDE

03 Temmuz 2022 11:31 Hüyük Belediyesi 721

Başvurular Hüyük Belediye Başkanlığına bizzat yapılması gerekiyor.

HÜYÜK BELEDİYESİ 7’ DEN 70’ E SAHNE SIRASI SENDE

AMATÖR SES VE MÜZİK YARIŞMASI

ŞARTNAMESİ

 

YARIŞMANIN AMACI: Hüyük Belediyesi, Türk Müziğinde  7’den 70’e amatör ses ve müzik yarışması ile  teşvik ederek, kendine ve sesine güvenen adayların yeteneklerini göstermelerine fırsat tanımayı amaçlamıştır.

YARIŞMANIN KONUSU: 7’ den 70’e Sahne Sırası Sende Amatör Ses ve Müzik Yarışması

. KATILIM ŞARTLARI

 1. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 2. 18 yaş altı adayların yarışmaya veli izin belgesi ile katılımı zorunludur
 3. “7’ den 70’e Sahne Sırası Sende Amatör Ses ve Müzik Yarışması” ile  7’den 70’e kadar kendine ve sesine güvenen adayların yeteneklerini göstermeye fırsat verilecektir. Seçici kurul üyeleri ve belediye çalışanları ile birinci dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar.
 4. Katılımcılar her türlü müzik kategorisinde  yarışmaya katılabilir.
 5. Yarışmaya posta yolu ile katılım sağlanamamaktadır.
 6. Yarışmaya katılacak olanlar kayıt bilgi formu doldurarak Hüyük Belediye Başkanlığına başvuracaklardır.
 7. Yarışmacıların kişisel bilgilerinin doğru olmaması durumunda doğabilecek aksiliklerden Hüyük Belediyesi sorumlu olmayacaktır. Ayrıca Seçici kurul bu tür bir yanlış bildiride bulunan adayı diskalifiye etme hakkına sahiptir.
 8. Yarışma seçici kurulu 3 (üç) kişiden oluşacaktır.
 9. Hüyük Belediyesi belirlenen seçici kurul üyelerini arttırmak ve değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 10. Ses ve müzik düzeni Hüyük Belediyesi tarafından kurulacaktır.
 11. Adaylar ses ve müzik yarışmasına isterlerse enstruman ile katılabileceklerdir.
 12. Yarışmada seslendirilecek şarkılar siyasi ve bölücü mesajlar içeremez.

13.Yarışmaya daha önce başkaca yarışmalardan ödül almış olanlar katılamayacaktır.

 .BAŞVURULAR

       1. Başvurular 19 Temmuz 2022 saat 15.00 e kadar kayıt bilgi formunu doldurularak          Hüyük Belediye Başkanlığına yapılacaktır.

2. 18 yaşından küçük adaylar ön elemeye katılmak için gelirken yanlarında veli izin belgelerini getirmeleri zorunludur.

3. Zamanında ulaşmayan hiçbir başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır. Her yarışmacı teslim ettiği kayıt bilgi formundaki bilgilerin tam ve eksiksiz olduğunu ve doğruluğunu teyit eder. Yarışma devam ederken kayıt bilgi formundaki bilgilerin eksik veya yanlış olduğunun tespit edilmesi halinde, ilgili yarışmacı komisyon kararı ile yarışma dışı bırakılabilecektir. Bu durumda yarışmacı herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

. ÖN ELEME

1. Yarışma ön elemesi 21 Temmuz Perşembe günü saat : 10.00-16.00 arasında orkestra eşliğinde festival sahnesinde yapılacaktır.

2. Ön elemede alfabetik sıraya göre adaylar dinlenecektir.

3. Ön eleme ve final Hüyük Belediyesi tarafından kayıt altına alınacaktır.

4. Seçici kurul önünde yapılacak olan ön eleme ve final kayıtlarının Hüyük Belediyesi adına sesli ve / veya görüntülü yayınlanabilmesi, çoğaltılabilmesi için adaylar - finalistler izin vermiş, maddi haklarını Hüyük Belediyesi’ne devretmiş kabul edilirler.

5. Seçici kurul değerlendirmesi sonucunda dereceye giren yarışmacılara ödül verilecektir. Finalistler bilgilendirilerek  Hüyük Belediyesinin belirleyeceği gün ve saatte festival etkinliklerinde sahne alacaklardır.

 

.YARIŞMA ÖDÜLLERİ
Birincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 1 Bin 500 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 1 Bin Türk Lirası

 

İTİRAZ HAKKI

Yarışmacıların yarışma kurallarına ve sonuçlarına itiraz ve dava hakkı yoktur. Yarışma süresince hiçbir yarışmacının kazanılmış hakkı bulunmamaktadır. Yarışmacılar yarışma sonuçlarından Hüyük Belediyesi’ ni sorumlu tutamaz.

DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI

Hüyük Belediyesi gerekli gördüğü hallerde önceden haber vermeksizin ve herhangi bir gerekçe göstermesine gerek bulunmaksızın bu şartnamede değişiklik yapma ve yarışma şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

YARIŞMAYA KATILIM VE İLETİŞİM ADRESİ:

Yarışmanın yapılacağı Yer:

Hüyük Belediyesi festival alanında bulunan festival sahnesi

İletişim: [email protected] 
 

 

HÜYÜK BELEDİYESİ

 7’DEN 70’E SAHNE SIRASI SENDE

SES VE MÜZİK YARIŞMASI

KATILIM FORMU  

 ADI                     :     …………………………...................................................................................  

SOYADI               :      ………….……….……...................................................................................   

DOĞUM TARİHİ :     …………….………………………………………………………………………………………………..     E-POSTA             :      ………................................................@.......................................................

 TELEFON           :      …………….………............................................................................................

 CEP TELEFONU :      …………………….............................................................................................

ADRES                  :     .....................................................................................................................................................................................................................................................................

Yarışma Şartnamesini okudum ve bütün koşulları kabul ediyorum.

TARİH /İMZA:   

 

 

 

 • Etiketler

YENİ GALERİLER

Hüyük Belediyesi

Hüyük Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hüyük Belediyesi

Bahçelievler Mah. Prof. Dr. Ahmet Ayhan Cad. No:3 Hüyük / KONYA
Hüyük / Konya