Hüyük Belediye Personelleri Başkan Mehmet Çiğdem beyin düzenlediği toplantıda bir araya geldi.

20 Ocak 2004 22:00 Hüyük Belediyesi 461

Hüyük Belediye Personelleri Başkan Mehmet Çiğdem beyin düzenlediği toplantıda bir araya geldi.

Personelin görüşlerini önemseyen, onları dinleyen, yeri geldiğinde istişarelerde bulunan Başkanımız konuşmasında

“Ekibimizle gurur duyuyorum Hüyük’e hizmet için yaz kış yağmur çamur halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek daha yaşanabilir bir Hüyük inşa etmek için koşturmaktan çok sık bir araya gelemesekte sizlerle çalışmaktan aynı havayı solumaktan aynı sofrayı paylaşmaktan, ekmeği bölüşmekten onur duyuyorum. Bizler Bir ve beraber oldukça işlerimiz daha bereketli, daha güzel oluyor. Emeklerinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim beraberliğimizi korusun, işlerinizde kolaylıklar diliyorum;

Tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte Vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyor, çözüm için de kalıcı adımlar atıyoruz hayal dahi edilemeyen hizmetleri Hüyük’lü hemşehrilerimizle buluşturduk; Biz büyük bir aileyiz. Sizler de bu büyük ailenin değerli bireylerisiniz. Bu sorumluluk bilinciyle çalışmalarınıza devam etmenizi diliyor, bugüne kadar ve bundan sonra vereceğiniz emekler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Hüyük Belediyesi

Hüyük Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Hüyük Belediyesi

Bahçelievler Mah. Prof. Dr. Ahmet Ayhan Cad. No:3 Hüyük / KONYA
Hüyük / Konya