Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kadir Geceniz Mübarek Olsun

 

kadir gecesi

Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran, Cenab-ı Hak’kın insanlığa kurtuluş çağrısı olan Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gece olan Kadir Gecesi’ne bir kez daha erişebilmiş olmanın mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Bu mübarek geceyi idrak ederken, dünyanın neresinde olursa olsun zulme uğramış Müslüman kardeşlerimiz için dua ederek onların kurtuluşa ermesini ve onların da bizler gibi huzur içerisinde bayrama erişmelerini hep birlikte niyaz edelim…

Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlı bir gecedir. Bu nedenle bu mübarek gece; tüm insanlığın kalplerine, gönül dünyalarına ışık saçmasına, vicdanlarının aydınlatmasına ve herkese huzur getirmesine vesile olsun inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle; zihnimiz ve kalbimizdeki yükleri hafifleterek ruhumuzda derin izler bırakan Mübarek Kadir Gecesi’nin, tüm İslam Coğrafyasındaki zulümlerin sona ermesine vesile olmasını, tüm dünyaya barış huzur ve bereket getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Tüm hemşehrilerimin, analarımızın, babalarımızın, yavrularımızın bu mübarek gecelerini tebrik ederek, Kadir Gecesi’nin Milletimize, tüm İslam Âlemine ve bütün insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Mehmet Şahin

Hüyük Belediye Başkanı

 

BİLGİLER
tarafından 13 Temmuz 2015 - 13:31 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 388 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
KONYA'da 5 Günlük Hava Tahmini
HABERLER

Başkan Şahin’e ziyaret ;

tüm yazıları için tıklayın...

Başkan Şahin’den Yeni Yıl mesajı..

tüm yazıları için tıklayın...

Başkan Şahin’den Ziyaret

tüm yazıları için tıklayın...
Anket
Son Yorumlar