Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Başkan Şahin’den Yeni Yıl mesajı

YeniYil

Hüyük Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Şahin, yayımladığı Yeni Yıl mesajında; ”2016 yılının huzurun, barışın, yeniden doğuşların, yeniliklerin, başarının ve yeni hedeflerin yılı olması dileğiyle, bütün hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum.” dedi.

Mesajında ayrıca; ”Daha aydınlık yarınlara ulaşmak, yeni hedefler yeni başlangıçlar bulmak inancıyla yeni bir yıla girmeyi umut ediyorum” ifadesine yer veren Belediye Başkanı Mehmet Şahin, şunları kaydetti:

”Öncelikle, 2016 yılının Hüyük’ümüz, Konya’mız, Türkiyemiz ve bütün dünyaya güzellikler getirmesini diliyorum. Çünkü yeni yıllar umut demek, yenilik demektir. Tüm dünya olarak sevgiye, barışa, hoşgörüye ve insan değerine en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu zaman diliminde yeni yıl bizler için umut kaynağı olacaktır. Yeni bir yıla girerken, Hüyük’ümüzde siz değerli hemşehrilerimize hizmetkarlığımızın da 2. yılına girmiş olacağız. Göreve geldiğimiz tarihten bu yana Hüyük’ümüzde sizlerle birlikte bazı projeleri gerçekleştirdik. Kimi zaman birlikte sevindik, kimi zaman birlikte üzüldük. Bizlere güvenip vermiş olduğunuz destek, yaptığımız ve yapacağımız işlere büyük güç kattı. Çalışmalarımızın odağında daima sizler oldunuz. İnşallah bundan sonra da hizmeti ayağınıza getiren bir anlayış, inanç ve aşkla sizlerin teveccühü ve takdirine layık olmaya çalışacağız.

Yeni yılın getireceği, yenilik, güç ve enerji ile Hüyük’ümüzde yeni projeleri ve yeni eserleri Hüyük’ümüze el birlik içinde kazandırmaya devam edeceğiz.

2016 yılının, Hüyük’ümüzün sahip olacağı birçok yatırım, eser ve proje ile çok daha güzel bir yıl olacağına olan inancımız ile bütün hemşehrilerimin, vatandaşlarımın ve insanlık aleminin yeni yılını kutlar, iyi dilek temennilerimi iletirim”

BİLGİLER
tarafından 31 Aralık 2015 - 16:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 629 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
KONYA'da 5 Günlük Hava Tahmini
HABERLER

Başkan Şahin’e ziyaret ;

tüm yazıları için tıklayın...

Başkan Şahin’den Yeni Yıl mesajı..

tüm yazıları için tıklayın...

Başkan Şahin’den Ziyaret

tüm yazıları için tıklayın...
Anket
Son Yorumlar