Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
BAŞKAN’ DAN RAMAZAN MESAJI

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Şahin Ramazan Ayı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınlayarak İslam Aleminin Ramazan Ayını tebrik etti.

Başkan Şahin Ramazan mesajına “Allah’a kul olduğumuzu idrak ederek, Resulullah Efendimize ümmet olmak, müslümanlarla el ele vermek için fırsat teşkil eden,’Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluştur’ diye müjdelenen Ramazan-ı Şerif’e kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. ” diyerek başladı.

Belediye Başkanı Mehmet Şahin, mesajının devamında Ramazan Ayı’nın önemini hatırlatarak şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Peygamberimizin müjdesine nail olabileceğimiz rahmet ve bereket ayı olan Ramazan Ayı’nı müstesna kılan, bu mübarek günlerin, tüm insanlığa rehber olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’i okumak, anlamak, Cenab-ı Allah’a şükretmek için bir fırsat olduğunu unutmamalıyız.

Cenab-ı Hak’ka hamd olsun ki, ahlaki ve manevi duyguların en üst seviyeye çıktığı, sevgi, saygı, hoşgörü ve yardımlaşmanın toplumumuzun bütün katmanlarına hakim olduğu, kaygıların sıkıntıların geri plana itildiği, birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek, sahuru, iftarı, teravih namazları ile dolu dolu yaşayacağımız, bizi Allah ve Resulüne yaklaştıracak, kurtuluşumuza vesile olacak olan Ramazan Ayına erişmiş bulunuyoruz.

Bu vesile ile başta hemşerilerim olmak üzere tüm İslâm Aleminin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyor, Ramazan Ayı’nın İslam Coğrafyasına huzur ve sükunet getirmesini, Müslüman kardeşlerimizin akan kan ve gözyaşını dindirerek yerini sulh ve barışın hakim olduğu bir ortamda Ramazan geçirmelerini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.” dedi.

BİLGİLER
tarafından 16 Eylül 2014 - 13:01 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 77 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
KONYA'da 5 Günlük Hava Tahmini
HABERLER

Başkan Şahin’e ziyaret ;

tüm yazıları için tıklayın...

Başkan Şahin’den Yeni Yıl mesajı..

tüm yazıları için tıklayın...

Başkan Şahin’den Ziyaret

tüm yazıları için tıklayın...
Anket
Son Yorumlar